Nocni Łowcy nad wodę….

Powiadom znajomego:

Zarząd Koła PZW KWB „Turów” zaprasza członków Koła na towarzyskie, nocne, zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowo-gruntowej o Przechodni Puchar Nocnego Łowcy.

Rywalizować będziemy od piątku 28 czerwca do soboty 24 czerwca do godziny 7:00 na żwirowni w Żarce n/Nysą. Zbiórka zawodników do godziny 18:00. Później odprawa sędziowska, losowanie stanowisk. Około godziny 18:30 gotowy będzie gorący posiłek. Później i rozejście się na stanowiska. Ze względu na bezpieczeństwo będziemy łowić w dwuosobowych zespołach na jednym stanowisku przy indywidualnej punktacji. Obowiązują przepisy dotyczące połowu ryb Okręgu PZW w Jeleniej Górze z obostrzeniami organizatora – ryby nie posiadające wymiarów ochronnych na czas zawodów obowiązuje wymiar ochronny 20 cm. Łowimy na dwie wędki szeroko rozumianą metodą spławikowo-gruntową.

Zapisy – telefonicznie – u Skarbnika Koła (662 245 463) lub Sekretarza Koła (600 312 699) do 26 czerwca. Opłata na rekreację w wysokości 40,00 zł. (uchwała Sprawozdawczego Zgromadzenia Członków Koła z 27 listopada 2022 r.) na miejscu przed zawodami.